28-30 квітня 2017 року відбулися обласні змагання з картингу, приурочені Дню пам'яті та примирення, на базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. У перегонах взяли участь 38 учасників з 5 позашкільних навчальних закладів області, м. Тернополя, Заліщицького району та федерації картингу Тернопільської області.

 Учасники демонстрували вміння швидкісного маневрування та майстерність шосейно-кільцевих перегонів. Погода влаштувала юним спортсменам справжній іспит на майстерність і витривалість, але завдяки фаховості тренерів, механіків та злагодженій роботі суддів, змагання пройшли на високому рівні без травм та пошкоджень спортивної техніки.

 

За рішенням суддівської колегії командну перемогу в абсолютному заліку отримали:

І місце - команда Козівського будинку дитячої та юнацької творчості (керівник – Петько Ю.В.);

ІІ місце  - команда Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" (керівник – Грабець А.С.);

ІІІ місце - команда федерації картингу Тернопільської області (керівник Чорний М.О.).

 

Переможці нагороджені медалями та дипломами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Організатори змагань також відзначили наймолодшого учасника – Парасюка Максима (вихованця Козівського будинку дитячої та юнацької творчості), грамоту "За волю до перемоги" отримали Богудська Тетяна та Ганзюк Дмитро (Заліщицький район).

kart1042017

kart2042017

kart3042017

kart6042017

kart7042017

kart8042017

Додати коментар


Захисний код
Оновити