У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді підведено  підсумки обласної  заочної виставки-конкурсу робіт юних  дизайнерів та ужиткового мистецтва, приуроченої відзначенню 90-річчя руху юних техніків в Україні.

            На  виставку-конкурс  165 вихованців  із 17 районів області, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ представили  136 робіт.

Професія дизайнера в останні десятиріччя набула величезної популярності, стала необхідною в усіх сферах життя і діяльності людини. Культуру виробництва слід виховувати в людині з дитячих років. Саме тому у технічній творчості учнів надзвичайно актуальною є робота гуртка технічного дизайну.

Виставка-конкурс проводилася серед творчих робіт учнівської молоді, пов'язаних ізвирішенням різних технічних й естетичних завдань. Технічна естетика, або дизайн, у сучасних умовах спрямований на формування гармонійного предметного середовища. Художнє конструювання споріднює матеріальне виробництво з мистецтвом і збагачує духовний світ людини. Вивчення та пропаганда технічної естетики й художнього проектування є важливим завданням художньо-конструкторської освіти, що поєднує естетику, техніку, технологію, ергономіку, біоніку, економіку та ін.

Найбільшу кількість призових місць отримали колективи Центру дитячої та юнацької творчості м. Бережани, Шумського центру позашкільної освіти,  Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, Кременецького районного центру дитячої творчості та  Тернопільського  району. desighn2017 1desighn2017 2desighn2017 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити