19 травня 2017 року в Тернопільській обласній  філармонії  за ініціативи керівництва області,  безпосередньої участі заступників голів обласної державної адміністрації Юрія Юрика та обласної ради Любомира Крупи, начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Ольги Хоми  відбувся  обласний фестиваль-форум для обдарованої учнівської та студентської молоді «Гордість і надія Тернопілля».

         Кожна людина по-своєму обдарована. Немає людей, які не мають здібностей ні до чого. Просто дехто не зміг в силу різних обставин вчасно помітити ці здібності і розвинути їх до рівня обдарованості, таланту чи навіть геніальності. Велика відповідальність лягає на позашкільну освіту: її обов'язок - виростити творчу особистість, здатну відповісти на виклики XXI століття. Україна чекає від молоді нових ідей, нестандартних рішень, які сприятимуть піднесенню економіки та підвищенню життєвого рівня громад, суспільства.

Цьогоріч на форумі було нагороджено 47 кращих учнів у 15 номінаціях та вручено їм відповідні іменні премії видатних уродженців Тернопільської області.

У номінації "Спортивна майстерність" іменну премію ім. Івана Комарова  та Грамоту від Тернопільської  обласної державної адміністрації та обласної ради отримав вихованець гуртка юних картингістів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної  творчості  школярів та  учнівської  молоді Денис Лукащук, неодноразовий призер Всеукраїнських та обласних змагань з картингу (керівник гуртка Петько Ю.В.).

Бажаємо обдарованій молоді подальшого зростання, творчого натхнення і незламної віри у свої сили.

gordist05 2017 1

gordist05 2017 2

gordist05 2017 3

gordist05 2017 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити