Три дні поспіль з 30 червня по 02 липня 2017 року юні картингісти з усієї України на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) демонстрували свої вміння та віртуозність під час  змагань Кубку України з картингу серед учнівської молоді та ГО ТСО України.

      У заході взяли участь 114 спортсменів (вікова категорія від 6 до 23 років) з 12 обласних команд України: Волинської,  Рівненської, Одеської, Закарпатської,  Київської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької, Чернігівської,  Черкаської, Тернопільської областей та картинг-клубу  "Тернопіль".
      Організаторами та співорганізаторами змагань виступили: Український державний  центр позашкільної освіти, картинг-клуб "Захід", Громадська організація "Товариство сприяння обороні України", Федерація картингу Тернопільської області,  Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.
      Під  час урочистого параду команд 2 липня, теплі слова вітань для учасників прозвучали  від міського голови Сергія Віталійовича Надала, голови Товариства сприяння обороні України в Тернопільській області Анатолія Дмитровича Новгородського, завідувача  Українського державного центру позашкільної освіти Івана Степановича Кияниченка, голови колегії спортивних комісарів Володимира Івановича Миронова, президента Федерації картингу Тернопільської області Миколи  Олеговича Чорного, директора ТОКЦНТТШУМ Йосифа Івановича Кохана.
       Спорт - це сила, мужність, боротьба, порив до перемоги, це краса, граціозність, натхнення, це випробування волі, сміливості, витривалості, це швидкість і рух, що відкривають нові далі, це безупинний пошук, свято людської досконалості! Для кожного учасника змагань – це можливість відчути смак своїх, уже не перших, перемог.

        Учасники змагалися у семи класах, які формувалися відповідно до віку і типу карту.
         Командні та особисті результати визначались у трьох заліках: абсолютному, шосейно-кільцевих перегонах та зі швидкісного маневрування.
        Впродовж трьох днів велась гостра боротьба.  Слід відзначити, що сучасним картингом займаються не тільки юнаки, а й дівчата.   За кубок України  на рівні боролися і чарівні, юні дівчата: Шундаревська Христина (Львівська обл.), Гречана Діана (Хмельницька обл.), Стицюк Поліна (Рівненська обл.).
        За підсумками роботи суддівської колегії командну перемогу здобули та отримали кубки, медалі та грамоти Українського державного центру позашкільної освіти та ГО ТСО України переможці в командній першості:
      Перше місце - Чернівецька область.
      Срібними призерами стала команда Волинської області.
      Бронзу отримати спортсмени Чернігівської області.
    
       Член команди Тернопільської області Лукащук Денис на шосейно-кільцевих перегонах у класі картів "Кадет" зайняв почесне ДРУГЕ місце.
        Дипломами УДЦПО також відзначені  "Наймолодший учасник" Ковальчук Андрій (Волинська обл., 6 років) та "За волю до перемоги" - Мельник Дмитро (Чернівецька обл.).
         Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від гонки, гордість за себе і за друзів.
        Змагання на Кубок України з картингу 2017 року завершились, спортсмени, тренери, батьки задоволені та в чудовому настрої роз’їхались по різних куточках України.

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити