З 30 вересня по 01 жовтня 2017 року  з метою розвитку автомодельного спорту в області, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді,  на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися обласні змагання з автомодельного спорту (кордові моделі) серед учнівської молоді.

    В заході взяли участь 22 учасники, 6 команд від закладів позашкільної освіти області:   Заліщицький центр науково-технічної творчості (ЦНТТШ), Підволочиська станція юних техніків (СЮТ), Великоглибочецький будинок технічної творчості школярів Тернопільського району, Заліщицький, Гусятинський райони та ТОКЦНТТШУМ.

         Змагання з кордових автомоделей – це класика автомодельного спорту. Всі автомоделі виготовляються власноруч і кожний гуртківець позашкілля гордий за свою модель! Кордове автомоделювання – вищий щабель інженерної думки, адже мікродвигуни мають швидкість 36000-42000 обертів за хвилину. А це означає, що їх поршень має бути виготовленим із точністю до 0,001 міліметра та рухатися догори-вниз 600-700 разів на секунду!

Нагороди розігрувалися у класах: АМ-1, АМ-2, Е-2, ЕЛ-1 та «Раллі».

Кубок за командну першість вибороли вихованці Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (керівник -  Якимів Андрій Ярославович).

Друге та третє місце посіли команди Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів (керівник             Головчин Богдан Богданович) та Підволочиської станції юних техніків (керівник - Чирський Казимир Йосипович ).

Медалі, грамоти, дипломи ТОКЦНТТШУМ отримали переможці в командній та особистій першості,  також відзначений "Наймолодший учасник" ( Чорняк Олександр - вихованець Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів).

Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від змагань, гордість за себе і за друзів.

            Вітаємо переможців, зичимо спортивних звитяг, успіхів в оволодінні новими швидкостями!

avtokord1 2017

avtokord2 2017

avtokord3 2017

avtokord4 2017

Додати коментар


Захисний код
Оновити