2 листопада 2017 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулося нагородження переможців та призерів юних фотоаматорів Тернопільщини. Подія зібрала не лише гуртківців, але й керівників гуртків фотоаматорського мистецтва та батьків учасників конкурсу.

 Розпочалось дійство з перегляду презентації світлин переможців. Привітав переможців та лауреатів обласного фотоконкурсу Кохан Й.І. - директор ТОКЦНТТШУМ. Він відзначив зростаючий інтерес до фотомистецтва серед школярів та учнівської молоді, подякував юним фотоаматорам за їхні творчі, цікаві, неповторні світлини.           

Переможців та призерів в особистій першості нагороджено дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Також були відзначені керівники команд-призерів конкурсу, а саме:

           -         Деревінський Юрій Федорович - керівник гуртків Кременецького районного центру дитячої творчості:

-        Боровик Георгій Іванович - керівник гуртків Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

-          Стрижко Василь Леонтійович - керівник гуртків Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків";

-          Токарська Зінаїда Юріївна - керівник гуртків Комунального навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Бережанської міської ради.

Вітаємо керівників гуртків фотоаматорського мистецтва та їх вихованців.

Зичимо творчих здобутків та вершин перемог!

nagorodMU17 1

nagorodMU17 2

nagorodMU17 3

nagorodMU17 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити