12 листопада 2017 року відбувся обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки, приурочений Дню Гідності і Свободи. Тридцять чотири учасники протягом дня розв'язували складні завдання з програмування, WEB-дизайну та офіс-менеджменту.

 

Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) та Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя у навчальних класах та лабораторіях прийняли шістнадцять  команд  з області та міста Тернополя.

            На відкритті прозвучали слова вдячності усім героям України, зокрема, Тернопільщини.  Хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за майбутнє України.

Учасників конкурсу привітали: в.о. начальника управління освіти і науки обласної державної адміністрації Зварич Г.В., декан факультету комп'ютерно-інформаційних систем та програмної інженерії Тернопільського національного технічного університету ім. І Пулюя Баран І.О. та директор ТОКЦНТТШУМ Кохан Й.І.

Учасники протягом дня розв'язували складні завдання з програмування, WEB-дизайну, офіс-менеджменту та захищали домашні завдання.

I-e місце зайняла команда Бучацького ліцею.

ІІ-гі місця у команд Комунального закладу ТМР "СЮТ" та Галицького коледжу ім. В.Чорновола.

ІІІ-є місце у команди Тернопільської Української гімназії ім. І.Франка.

 Сподіваємося, що саме на таких конкурсах молоді дівчата та хлопці відчують наскільки потрібна їх творчість сьогодні та долучаться до інтелектуального потенціалу держави.

Результати конкурсу (протоколи) у розділі: Документація > Накази > Підсумкові протоколи - на цьому сайті.

DSC 0527

DSC 0534

DSC 0540

DSC 0548

DSC 0550

DSC 0558

DSC 0559

DSC 0579

DSC 0588

DSC 0593

Додати коментар


Захисний код
Оновити