30 листопада 2017 року на базі  Тернопільської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів Тернопільської обласної ради відбувся традиційний фестиваль художньої творчості "Повір у себе".

 

До заходу долучилися і керівники гуртків обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Учні під керівництвом педагогів підготували цікаву концертну програму (пісні, танці, музичні композиції, інсценізації, клоунаду). З танцювальними композиціями виступили вихованці "Театру краси" (керівник гуртка Панчук-Гуменюк В.І.). Окрім художніх номерів, запрошені гості, батьки, педагоги мали змогу переглянути справжні витвори мистецтва від вихованців гуртків: початкового-технічного моделювання (керівник гуртка Фотюк Д.Т.), виготовлення іграшок- сувенірів (керівник гуртка Петрусь О.В.), також демонструвалися світлини на фотовиставці юних фотоаматорів (керівник гуртка Боровик Г.І.).

На святі панувала тепла та дружня атмосфера. Цей фестиваль подарував незабутні емоції вже не одному поколінню. "Повір у себе" - не просто назва для заходу, а  життєвий девіз його учасників. Діти в цей день демонструють свої таланти, здібності, можливості і це дає їм віру у свої сили.povirusebe2017 1povirusebe2017 2povirusebe2017 3povirusebe2017 4povirusebe2017 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити