З 01 по 03 грудня 2017 року команда Тернопільського обласного комунального центру НТТШУМ взяла участь у Всеукраїнських змаганнях на Кубок України (кордові автомоделі) у приміщенні для самих юних, що проходили в м. Стрий Львівської області.

 

У заході розігрувалася першість у чемпіонаті України, першість у змаганнях "Кубок Галичини" та першість у Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді.

У абсолютному заліку перемогла команда м. Стрия, друге місце посіла команда Львівської області, третє - команда Дніпропетровської області.
          У заліку обласних команд перемогла команда Львівської області, другою була команда Дніпропетровської області, третя - команда Тернопільської області.

Член команди Тернопільської області Буряк Назар завоював ПЕРШЕ місце у класі моделей ЕЛ-к.

  Діти щасливі, керівники горді за своїх вихованців. Щира подяка організаторам - колективу Стрийської міської станції юних техніків, які зробили це свято для дітей.

            Дуже символічно, що керівниками багатьох команд є чемпіони Світу та Європи, чемпіони України, члени збірних команд України. Видатним спортсменам є чому навчити талановиту юнь. Таким є і  наш керівник команди – Чемпіон Світу Андрій Якимів.avto str17 1avto str17 2avto str17 3avto str17 4avto str17 5

avto str17 6

Додати коментар


Захисний код
Оновити