З 05 по 11 лютого 2018 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, з метою підвищення рівня педагогічної майстерності, удосконалення професійної діяльності молодих педагогів, вивчення перспективного педагогічного досвіду проведено тиждень педагогічної майстерності з науково-технічного напряму. Це своєрідний творчий звіт досвідчених керівників гуртків, методистів по обміну досвіду та навчанню молодих педагогів.

 

Під час тижня було проведено ряд заходів:

-          презентації гуртків науково-технічного та спортивно-технічного відділів ;

-          засідання Школи педагогічної майстерності та молодого педагога;

-          обласний семінар керівників гуртків з початкового технічного та спортивно-технічного моделювання;

-          обласний семінар керівників гуртків з картингу;

-          виставки-презентації методичних розробок, навчальних програм, посібників;

-          відкриті заняття в гуртках: виготовлення іграшок-сувенірів, "Театр краси", фотоаматори, судномоделювання, історико-технічного стендового моделювання;

-          майстер-класи: "Виготовленнята демонстрація польотів літаючих тарілок", "Виготовлення повітряних зміїв", "Дозвілля в гуртку початкового технічного моделювання", "Виготовлення вітальних листівок".

В програмі поєдналися різні напрями роботи педагогів. Проведені заходи сприяли всебічному творчому, інтелектуальному та естетичному розвитку, керівники гуртків показали свою педагогічну майстерність та поділилися секретами власної творчої діяльності. Майстер-класи були цікавими та пізнавальними. Усі учасники поринули у світ дитинства, атмосфера була конкурентною та азартною.

До участі в заході долучилися педагогічні працівники центру, області та м. Тернополя.

metod2018 1

metod2018 2

metod2018 3

metod2018 4

metod2018 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити