14 лютого 2018 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків раціоналізаторів і винахідників, організаторів виставок. Метою якого є розвиток творчості та залучення до технічної творчості, раціоналізаторства і винахідництва дітей та молоді, участі у обласних виставках з науково-технічної творчості, задоволення їх потреб у творчій самореалізації.

 

У заході взяли участь 19 керівників гуртківі з районних закладів позашкільної освіти області, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

Уроботі семінарубуливисвітленніпитання:

  • Обговорення нормативно-правових документів з позашкільної освіти;
  • Робота керівників гуртків в міжатестаційний період;
  • Система затвердження програм гуртків для закладів позашкільної освіти області;
  • Обговорення програм проведення обласних заочних виставок-конкурсів науково-технічних гуртків "Наш пошук і творчість – тобі Україно!", учнів молодшого шкільного віку та юних дизайнерів;
  • Вимоги до експонатів спортивно-технічного напряму.

За "круглим столом" керівники гуртків презентували свої творчі винаходи з елементами новітніх технологій, обмінювалися досвідом та секретами педагогічними майстерності, співпрацею з батьками та громадськістю. Побажали усім керівникам креативних ідей та нових перемог.

Учасники семінару висловили подяку організаторам заходу за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження.

semi rac2018 1

semi rac2018 2

semi rac2018 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити