28 лютого 2018 р. на базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків авіа- та ракетомоделювання.

 

У заході взяли участь 20 керівників гуртків із 7 районних закладів позашкільної  освіти області, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

У роботі семінару були висвітленні питання:

  • Обговорення нормативно-правових документів з позашкільної освіти;
  • Робота керівників гуртків в міжатестаційний період;
  • Вимоги до написання методичних розробок, посібників та навчальних програм;
  • Ознайомлення та обговорення програми щодо Правил та термінів проведення обласних етапів Всеукраїнських відкритих змагань з авіа- та ракетомодельного спорту.

Семінар пройшов на належному організаційному рівні. Керівники гуртків Почаївського БДТС та Гусятинського РЦДЮТ цікаво та пізнавально  підготували майстер-клас по виготовленню стабілізатора спортивних моделей літаків та представили відео презентацію з підготовки та проведення масових заходів з місцевою громадськістю.

Учасниками семінару було опрацьовано багато нагальних питань по кожному з напрямів роботи, відбувся обмін досвідом, який був надзвичайно конструктивний та дієвий.

          На завершення заходу було обговорено питання організації і місця проведення обласних змагань учнівської молоді з авіа- та ракетомодельного спорту, а також основні вимоги до класів спортивних моделей. Керівники гуртків побажали усім спортивного довголіття, талановитих та наполегливих вихованців, ще більше перемог і творчих злетів.

avia2018 1

avia2018 2

avia2018 3

avia2018 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити