Три дні поспіль (23-25 березня 2018 року) юні автомобілісти на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) демонстрували свої вміння та віртуозність під час змагань з автомодельного спорту (трасові моделі), приурочених 100-річчю позашкільного руху в Україні.

 

У заході взяли участь 6 команд, 24 учасники з 4 позашкільних районних навчальних закладів області (Борщівська районна станція юних техніків, Гусятинський районний центр дитячої та юнацької творчості, Лановецький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості, Кременецький районний центр дитячої творчості), м. Теребовлі та команда ТОКЦНТТШУМ.

До змагань передує довга, клопітка та тривала підготовка, адже машини для перегонів учасники виготовляють самі.

            Головне завдання змагань: швидше за суперника дістатися до фінішу на 30 метровій трасі.

            Нагороди розігрувалися у класах: «Юніор», "Ретро", "Євроспорт-стандарт" – у особистій та G-33, "Вантажівка" – командній першості.

            Кубок за командну першість вибороли вихованці Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості.

Друге та третє місце посіли команди Тернопільського ОКЦНТТШУМ, Кременецького районного центру дитячої творчості.

Медалі та дипломи ТОКЦННТШУМ отримали переможці в командній та особистій першості, також відзначений "Наймолодший учасник" - Гук Дмитро - вихованець ТОКЦНТТШУМ.

Грамотами за підготовку команд переможця та призерів нагороджені керівники: Павлів Василь Михайлович (Лановецький міський комунальний будинок дитячої та юнацької творчості), Майка Богдан Теодозійович (ТОКЦНТТШУМ), Василюк Микола Миколайович (Кременецький районний центр дитячої творчості).

Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від змагань, гордість за себе і за друзів. Команда-переможець представлятиме Тернопільську область на Всеукраїнських змаганнях учнівської молоді з автомодельного спорту (трасові моделі), які відбудуться в м. Києві 28-30 березня 2018 року.

avtotras2018 1

avtotras2018 2

avtotras2018 3

avtotras2018 4

avtotras2018 5

avtotras2018 6

avtotras2018 7

avtotras2018 8

avtotras2018 9

avtotras2018 10

avtotras2018 11

Додати коментар


Захисний код
Оновити