З 21 по 25 березня 2018 року у місті Херсоні відбулися Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) зі спортивної радіопеленгації (IVранг). Участь у заході взяли понад сто юних спортсменів віком від 14 до 18 років з Львівської, Хмельницької, Волинської, Вінницької, Кіровоградської, Київської, Донецької, Сумської, Херсонської та Тернопільської областей.

 

Варто зазначити, що спортивна радіопеленгація ("полювання на лисиць"), дуже цікавий і багатогранний вид спорту, має комплексний характер і ставить до спортсмена надзвичайні вимоги: високої швидкості бігу, загальної і спеціальної витривалості, фізичної сили і надзвичайної спритності, відмінних навичок в орієнтації на місцевості, а також досконале знання топографії. Адже в спортивній радіопеленгації спортсмен повинен вибирати шлях, рухатися в певну точку, відслідковувати місцезнаходження після прискореного пошуку під час сеансу "лисиці", а також оцінювати місцевість з точки зору розповсюдження радіохвиль. Спортсмен має володіти і оперативною майстерністю: налаштування на сигнал радіопередача, утримання оптимального рівня посилення, "зчитування інформації" за зміною сигналу в головних телефонах. Необхідні також ґрунтовні знання законів розповсюдження радіохвиль на різних діапазонах; розвинене стратегічне і тактичне та логічне мислення, пам'ять, увагу.

Найкращими в абсолютному командному заліку стали команди Сумської та Тернопільської областей.

Команда Тернопільської області до складу якої увійшли кращі вихованці закладів позашкільної освіти(Стадник Катерина, Шаварин Марія, Шаварин Сергій, Гумен Зіновій, Гумен Микола – вихованці Гримайлівської районної станції юних техніків; Ванкевич Іван, Грецкіх Володимир – вихованці Збаразької станції юних техніків), демонструючи весь спектр вмінь та навичок посіли ІІІ командне місце на Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації .

Переможці в особистому заліку отримали дипломи ІІІ ступеня Міністерства молоді та спорту України в таких дисциплінах: "Радіоорієнтування" та "Діапазон 1444мГц" : Шаварин Сергій, Гумен Зіновій, Грецкіх Володимир .

Усі призери та переможці змагань отримали відповідні відзнаки Українського державного центру позашкільної освіти. Вітаємо команду Тернопільських позашкільників і зичимо нових спортивних звершень!

peleng2018 1

peleng2018 2

peleng2018 3

peleng2018 4

peleng2018 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити