У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласного конкурсу-звіту (виставки) конструкторських гуртків "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", обласних заочних виставок-конкурсів робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання, юних дизайнерів та ужиткового мистецтва.

 

Літаки та судномоделі, різноманітні вироби з паперу, бісеру, глини, тканини – всі ці яскраві експонати створили неперевершену і дивовижну атмосферу в виставковій залі ТОКЦНТТШУМ.

            Було представлено 386 творчих доробок з 18-ти закладів позашкільної освіти: районних, міських, об’єднаних територіальних громад   та ТОКЦНТТШУМ.

Результати конкурсів-виставок показали творчий підхід вихованців позашкільних навчальних закладів, здивували журі своєю креативністю, потішили неординарними, різноманітними виробами та ідеями. Багато виробів представлених на виставки з національно-патріотичної тематики. Творчі завдання, що виконані дитячими руками, спрямовані на вивчення звичаїв українського народу, пропаганди кращих здобутків військової звитяги українського суспільства, виховання почуття гордості за свою Батьківщину.

За результатами роботи журі найбільшу кількість балів набрали:

- в обласному конкурсі-звіті (виставці) конструкторських гуртків "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!" - колективи ТОКЦНТТШУМ, Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів, Кременецького районного центру дитячої творчості, Гримайлівської станції юних техніків Гусятинського району,Тернопільського   району та Центру дитячої та юнацької творчості м. Бережани.

- в обласній заочній виставці-конкурсі робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання - колективи Тернопільського району, Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, Гусятинського районного центру дитячої творчості, Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів, Козівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Кременецького районного центру дитячої творчості, Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" та ТОКЦНТТШУМ.

- в обласній заочній виставці-конкурсі робіт юних дизайнерів та ужиткового мистецтва - колективи Тернопільського району, Центру дитячої та юнацької творчості м. Бережани, Шумського районного центру позашкільної роботи, Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, Кременецького районного центру дитячої творчості, Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів та Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості.

Переможці та призери виставок нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. За активну участь у заході обласного масштабу відзначенні колективи позашкільних навчальних закладів області.

Найкращі роботи будуть представлені   у м. Києві на Всеукраїнських виставках-конкурсах.

Дякуємо педагогічним колективам та вихованцям закладів позашкільної освіти за яскраві роботи та бажаємо подальших творчих звершень у галузі науково-технічної творчості.

Vistavka2018 1

Vistavka2018 2

Vistavka2018 3

Vistavka2018 4

Vistavka2018 5

Vistavka2018 6

Vistavka2018 7

Vistavka2018 8

Додати коментар


Захисний код
Оновити