З 11 по 13 травня 2018 року, з метою розвитку авіамодельного спорту в області, організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного спорту (кордові моделі).

 У заході взяли участь 26 вихованців з Гусятинського районного центру дитячої та юнацької творчості (РЦДЮТ), Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" (КЗТМР "СЮТ"), Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості (МКБДЮТ), Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості, Підволочиської станції юних техніків, Тернопільського району та ТОКЦНТТШУМ.

Майстерність учасників змагань помітно зростає з кожним роком. Юні авіамоделісти продемонстрували цікаву та напружену боротьбу.

Кубок за командну першість вибороли вихованці КЗТМР "СЮТ" , друге місце у Гусятинського РЦДЮТ, треті місця посіли команди ТОКЦНТТШУМ та Лановецького МКБДЮТ.

Переможці, призери та їх наставники нагородженні дипломами та грамотами ТОКЦНТТШУМ.

Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від змагань, гордість за себе і за друзів.

avia2018 1

avia2018 2

avia2018 3

avia2018 4

avia2018 5

avia2018 6

avia2018 7

Додати коментар


Захисний код
Оновити