З 18 по 20 травня 2018 року юні картингісти України на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) демонстрували свої вміння та віртуозність під час Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу (IV ранг).

 

У заході взяли участь 83 спортсмени з 9 команд України: Чернівецького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Львівського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, м. Львова, Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Закарпатського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді, Тернопільської області, Остерської станції юних техніків Чернігівської області, Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді та м. Тернополя.

Організаторами та співорганізаторами змагань виступили: Український державний центр позашкільної освіти, Громадська організація "Товариство сприяння обороні України", Федерація картингу Тернопільської області, Тернопільський обласний комунальний центр науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Змагання проводилися в дисциплінах: "Швидкісне маневрування", "Шоссейно-кільцеві перегони" та "Абсолютний залік".

Загалом, ганялися за першістю спортсмени вікової категорії від 6 до 25 років, серед яких на рівні боролися і 4 чарівних, юних дівчат.

            20 травня, під час урочистого параду команд, теплі слова вітань для учасників прозвучали від заступника голови Тернопільської обласної ради Любомира Левковича Крупи, заступник начальника управління освіти і науки Тернопільської облдержадміністрації Ганни Володимирівни Зварич, голови Товариства сприяння обороні України в Тернопільській області Анатолія Дмитровича Новгородського, завідувача лабораторією картингу Українського державного центру позашкільної освіти Івана Степановича Кияниченка, начальник управління у справах сім'ї, молодіжноїполітики і спорту ТМР Миколи Миколайовича Крутя, голови колегії спортивних комісарів Володимира Івановича Миронова, президента Федерації картингу Тернопільської області Миколи Олеговича Чорного, директора ТОКЦНТТШУМ Йосифа Івановича Кохана.

           Спорт - це сила, мужність, боротьба, порив до перемоги, це краса, граціозність, натхнення, це випробування волі, сміливості, витривалості, це швидкість і рух, що відкривають нові далі, це безупинний пошук, свято людської досконалості! Для кожного учасника змагань – це можливість відчути смак своїх, уже не перших, перемог.

            В дисципліні " Швидкісне маневрування " перше місце виборола команда Чернівецького ОЦНТТУМ друге місце посіла команда Волинського ОЦНТТУМ, третє місце здобула команда Львівського ОЦНТТУМ.        

  В дисципліні "Шосейно-кільцеві перегони" перше місце виборола команда Тернопільської області, друге місце посіла команда Волинського ОЦНТТУМ, третє місце здобула команда Чернівецького ОЦНТТУМ.        

           За підсумками роботи суддівської колегії командну перемогу в "Абсолютному заліку" здобули:

І місце –команда Волинського ОЦНТТУМ;

ІІ місце - команда Чернівецького ОЦНТТУМ;

ІІІ місце -   команда Тернопільської області.

 Переможці та призери отримали кубки, медалі та нагородженні дипломами Українського державного центру позашкільної освіти та Громадської організації "Товариство сприяння обороні України".

             Такого класу змагання залишають у пам’яті юних спортсменів яскраві, незабутні враження, задоволення від гонки, гордість за себе і за друзів.

   Задоволені та в чудовому настрої юні картингісти роз’їхались по різних куточках України.

kart05 2018 1

kart05 2018 2

kart05 2018 3

kart05 2018 4

kart05 2018 5

kart05 2018 6

kart05 2018 7

kart05 2018 8

kart05 2018 9

kart05 2018 10

Додати коментар


Захисний код
Оновити