З 14 по 17 червня 2018 року у с. Підгороднє Тернопільського р-ну відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, приурочені Дню Конституції України.

 

Цього року позмагатись приїхали 41 учасник (8 команд) віком від 10 до 18 років, які представляли позашкільні заклади нашої області. У змаганнях також взяла участь команда з м. Золочів Львівської області.

Під час урочистого відкриття учасники змагань виконали Гімн України та хвилиною мовчання згадали бійців АТО, які загинули, захищаючи свободу та незалежність України.

Спортивна радіопеленгація (полювання на "лисиць") – це спорт для швидких і розумних. З’явився цей вид спорту в Данії та Англії після Другої світової війни. Даний вид спорту являє собою змагання між спортсменами, які за допомогою карти місцевості, компаса і радіоприймачів з направленою антеною він же – "пеленгатор" (у діапазонах 3,5 МГц і 144 МГц) повинні знайти задану кількість замаскованих в лісі радіопередавачів ("лисиць") на пересіченій місцевості. Потрібно знайти (як правило 3-5 для різних вікових груп) за найменший час. Чотири дні юні спортсмени змагалися за першість, проявивши надзвичайну витримку, швидкість та витривалість, незважаючи на примхи погоди.

Перемогу в командному заліку здобули:

І місце - команда Гримайлівської станції юних техніків Гусятинського району (керівник Сідляр М.С.).

ІІ місце – команда Збаразької районної станції юних техніків (керівник Прокопів О.М.).

ІІІ місце – команда Товстенського будинку дитячої та юнацької творчості Заліщицького району (керівник Мельник С.М.) .

Переможці змагань нагороджені кубком, медалями та дипломами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, керівники команд – грамотами.

peleng2018 1

peleng2018 2

peleng2018 3

peleng2018 4

peleng2018 5

peleng2018 6

peleng2018 7

peleng2018 8

peleng2018 9

peleng2018 10

Додати коментар


Захисний код
Оновити