7-10 червня 2018 року Тернопільським обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) спільно з Бучацьким районним центром дитячої та юнацької творчості "Сузір’я" у с. Доброполе Бучацького району було проведено обласні змагання учнівської молоді з авіамодельного (вільнолітаючі та радіокерованімоделі) та ракетомодельного спорту.

 

У заходах взяли участь 6 команд (24 учасники) з позашкільних навчальних закладів області, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.

У ході змагань розігрувалася першість у таких класах:

Ракетомодельний спорт:                 -  ракети на тривалість польоту з парашутом;

-          ракети на тривалість польоту зі стрічкою;

-          ракетоплани на тривалість польоту;

-          моделі-копії на реалізм польоту.

Командну першість здобули вихованці: перше місце - Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків", друге та третє місце посіли - команди Почаївського будинку дитячої творчості та спорту і Великоглибочецького будинку творчості школяра Тернопільського району.

                       

Авіамодельний спорт:           - планер малий;

                                                              -  планер;

-          радіокерована модель планера;

-          гумомоторні моделі;

-          таймерна модель.

                 

Командну перемогу з авіамодельного спорту отримали вихованці Бучацького районного центру дитячої та юнацької творчості "Сузір’я", срібними призерами стала команда Підволочиської станції юних техніків, бронзу отримали юні спортсмени Почаївського будинку дитячої творчості та спорту.

Переможці нагороджені кубками, медалями, дипломами, а керівники команд-призерів - грамотами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

На польовому майданчику вирував справжній спортивний азарт. Цьому сприяла гарна погода та відповідний легенький вітерець.    

            У вечорі в таборі біля вогнища лунали пісні, декламувалися вірші, проводилися найрізноманітніші розважальні ігри. Найцікавішими моментами були запуски дрона з камерою - нічна та денна зйомка місця змагань.

Змагання, завдяки якісній підготовці та активній участі зацікавлених осіб, стали справжнім святом інженерної думки і таланту, спорту і дружби.

ravia2018 1

ravia2018 2

ravia2018 3

ravia2018 4

ravia2018 5

ravia2018 6

ravia2018 7

ravia2018 8

ravia2018 9

Додати коментар


Захисний код
Оновити