З 29 червня по 01 липня 2018 року на території спортивно-технічного комплексу «Чайка», Київської області проходили Всеукраїнські змагання учнівської молоді (молодші юнаки, старші юнаки) з картингу за програмою швидкісних кільцевих перегонів (ШКП) та швидкісного маневрування (ШМ).

 

Команду нашої області представляли 15 учасників із позашкільних закладів області: Козівського БДЮТ, Гусятинського РЦДЮТ, Чортківського РКЗ "ЦНТТДУМ" та Тернопільського ОКЦНТТШУМ.

У швидкісних кільцевих перегонах наша команда виборола Перше місце. В абсолютному заліку у нас Друге місце.

Призові місця зайняли: Олександр Богдан, Олександр Бліхар, Вадим Михайлишин, Максим Гудов, Іван Лобоцький. Інші спортсмени команди увійшли в 5-ки кращих.

Керівник команди: Петько Юрій Васильович, керівник гуртків Козівського районного будинку дитячої юнацької творчості.

Тренер: Чорний Микола Олегович, президент Федерації картингу Тернопільської області (ФКТО).

Механік: Кисіль Олег Михайлович, методист Товариства сприянню обороні України Тернопільської області.

          ФКТО представила на змагання також наймолодшого учасника змагань. Це Едуард Петришак з Чорткова. Йому чотири з половиною роки. Він займається лише три місяці, батько його привозив з Чорткова у Тернопіль. Він займався на нашій картинговій трасі. Батьки вирішили, що пора на змагання, в нього є здібності. У Києві він не показав великого результату, але проїхав всю трасу і це вже результат, він за це отримав нагороду. 

KyivKart2018 1

KyivKart2018 2

KyivKart2018 3

KyivKart2018 4

KyivKart2018 5

KyivKart2018 6

KyivKart2018 7

KyivKart2018 8

KyivKart2018 9

Додати коментар


Захисний код
Оновити