Протягом 22 – 25 серпня у м. Кременчуці відбувся Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів "Ми – діти України". Талановиті діти з різних міст і сіл нашої держави приїхали взяти участь в заході. У конкурсі також прийняли активну участь вихованці гуртка фотоаматорів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, керівник гуртка – Боровик Георгій Іванович, член Спілки фотохудожників України.

 

Юні гуртківці-фотоаматори стали переможцями Всеукраїнського конкурсу, здобувши дипломи за ІІІ місця: Маліцький Володимир - в конкурсі домашніх завдань за фотороботу "В геометрії колеса" та Данчук Данило - за фотороботу "Дорога додому" в номінації "Жанрове фото".

Всеукраїнський конкурс юних фотоаматорів "Ми – діти України" має чимале значення для патріотичного виховання підростаючого покоління. Результатом проведення заходу є тисячі фотографій та відео робіт, зроблені руками юних патріотів. В кожній світлині учасники заходу демонструють шанобливе ставлення до національних традицій, безкраї простори України та розкривають суть щирої української душі.

Учасники заходу отримали не лише неоціненний досвід, а й незабутні враження та емоції від конкурсу.

foto Krem2018 1

foto Krem2018 2

foto Krem2018 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити