З 12 по 14 жовтня 2018 року, із метою організації змістовного дозвілля дітей та учнівської молоді, на базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися обласні змагання учнівської молоді з картингу.

У заході взяли участь 28 вихованців з 8 команд позашкільних закладів області, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ. Програма змагання виконана в повному обсязі.

Для кожного учасника ці змагання – це можливість поринути у чарівну атмосферу спортивного свята – атмосферу неповторних емоцій, чесного суперництва та дружби.

Кубок за командну першість вибороли вихованці ТОКЦНТТШУМ, друге місце у команди Козівського будинку дитячої та юнацької творчості, третє місце посіла команда Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів.

Переможці, призери та їх наставники нагородженні дипломами та грамотами ТОКЦНТТШУМ.