11 жовтня 2018 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс на кращу фотографію «Моя Україно!», приурочений Дню Українського козацтва.

 

            На конкурс було представлено 157 світлин із Бережанського, Бучацького, Гусятинського, Заліщицького, Збаразького, Зборівського, Козівського, Кременецького, Чортківського районів, Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків" та Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

            Конкурсанти продемонстрували в своїх роботах виразність, оригінальність задуму, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність.

       Оцінювання робіт проводилося за трьома віковими категоріями: молодша (7-10 років), середня (11-14 років) та старша (15-18 років) у 10 номінаціях - портрет, пейзаж, натюрморт, жанрове фото, архітектура, флора і фауна, позажанрове та експериментальне фото, макрофотографія і фотографії оброблені у «Фотошоп».

      

             На підставі рішення журі перемогу у командному заліку здобули:

- І місце – вихованці Кременецького районного центру дитячої творчості;

- ІІ місце – юні фотоаматори Комунального навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Бережанської міської ради.;

- ІІІ місце розділили між собою – вихованці Комунального закладу Тернопільської міської ради "Станція юних техніків та Гримайлівської районної станції юних техніків Гусятинського району.

MU1

MU2

MU3

MU4

MU5

MU6

MU7

Додати коментар


Захисний код
Оновити