11 листопада 2018 року обласним комунальним центром науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді на базі Тернопільського національного технічного університету імені Івана Пулюя проведено обласний конкурс юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки, приурочений Дню Гідності і Свободи. 

 

Учасників конкурсу вітали: заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Зварич Г.В., проректор з науково-методичної роботи Тернопільського національного технічного університету ім. І. Пулюя Дячук С.Ф. та директор ТОКЦНТТШУМ Кохан Й.І.

Від учасників прозвучали слова вдячності усім героям України, зокрема, Тернопільщини.  Хвилиною мовчання присутні вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя за сьогодення та майбутнє України.

Сімнадцять учасників з восьми  команд закладів позашкільної освіти області та міста Тернополя  протягом дня розв'язували складні завдання з програмування, WEB - дизайну та офіс-менеджменту й захищали домашні завдання.

Саме на таких конкурсах молоді дівчата та хлопці відчувають наскільки потрібна їх творчість країні та долучаються до розвитку її інтелектуального потенціалу.

Командну першість здобули:

І місце – Бучацький район;

ІІ місце – Комунальний заклад Тернопільської міської ради "Станція юних техніків";

ІІІ місце – Галицький коледж ім. В'ячеслава Чорновола.

inafomat2018 1

inafomat2018 2

inafomat2018 3

inafomat2018 4

inafomat2018 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити