28 листопада 2018 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків спортивно-технічного напряму.

 

У заході взяли участь 25 керівників гуртків із 8 районних закладів позашкільної освіти області та ТОКЦНТТШУМ.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

У роботі семінару були обговорені питання:

- нормативно-правових документів з позашкільної освіти;

- планування навчально-виховної роботи керівника гуртка;

- вимоги до написання методичних розробок, посібників та навчальних програм;

- національно-патріотичного виховання підростаючого покоління у закладах позашкільної освіти;

- інформаційно-методичних рекомендацій до правил проведення обласних змагань на основі Положення про Всеукраїнські відкриті заходи із спортивно-технічних видів спорту та інших напрямів технічної творчості серед дітей та учнівської молоді;

- організації співпраці між закладами позашкільної освіти області та інженерно-педагогічним факультетом Тернопільського національного педагогічного університету;

- безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу в закладах позашкільної освіти.

Учасниками семінару було опрацьовано багато нагальних питань по кожному з напрямів роботи, відбувся обмін досвідом, який був надзвичайно конструктивний та дієвий. Насичена, змістовна програма обласного семінару сприяла створенню ділової атмосфери, зацікавленому професійному спілкуванню.

На завершення заходу було обговорено питання щодо організації і місця проведення обласних змагань учнівської молоді з авіа-, авто-,судно- та ракетомодельного спорту, а також основні вимоги до класів спортивних моделей.

Керівники гуртків побажали усім спортивного довголіття, талановитих та наполегливих вихованців, ще більше перемог і творчих злетів.

semi stv2018 1

semi stv2018 2

semi stv2018 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити