12 грудня 2018 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар-практикум директорів закладів позашкільної освіти науково-технічного напряму на тему: "Сучасні інновації в роботі закладів позашкільної освіти".

 

У заході взяли участь директори закладів позашкільної освіти області, м. Тернополя, Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді і представники від ОТГ.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

У роботі семінару були обговорені питання:

- нормативно-правових документів з позашкільної освіти;

- стану та перспектив розвитку позашкільних закладів у регіоні;

- науково-методичного забезпечення діяльності закладу позашкільної освіти;

- вимоги до написання методичних розробок, посібників та навчальних програм;

- національно-патріотичного виховання підростаючого покоління у закладах позашкільної освіти;

- інформаційно-методичних рекомендацій щодо проведення обласних заочних виставок-конкурсів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання та юних дизайнерів у 2019 році;

- безпеки життєдіяльності під час освітнього процесу в закладах позашкільної освіти.

     Учасниками семінару було опрацьовано багато нагальних питань щодо організації роботи технічних гуртків, відбувся обмін досвідом, який був надзвичайно конструктивний та дієвий. Насичена, змістовна програма обласного семінару сприяла створенню ділової атмосфери, зацікавленому професійному спілкуванню.

Круглий стіл продовжувався обговоренням проблем та перспектив навчально-виховного процесу, обговорювали чинники якості позашкільної освіти. Чимало йшлося  й про те, що основним завданням  позашкільної освіти є не просто навчити певних компетентностей, а й виховати людину із власною точкою зору.

 Учасники заходу побажали усім талановитих та наполегливих вихованців, ще більше перемог та творчих злетів, висловили щиру подяку організаторам заходу за змістовну програму та приємні враження.

sem dir2018 1

sem dir2018 2

sem dir2018 3

sem dir2018 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити