03-05 квітня 2019 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбувся регіональний семінар-практикум голів методичних об'єднань науково-технічного напрямку на тему "Робота закладів позашкільної освіти в умовах децентралізації влади".

 

Участь у цьому заході, крім позашкільників Тернопільщини, взяли педагоги з Волинського обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

Програма семінару була доволі насичена, адже до уваги голів методичних об’єднань були представлені презентації з досвіду роботи відділів Тернопільського ОКЦНТТШУМ, Великобірківського будинку творчості школяра та Волинського ОЦНТТУМ, у яких було висвітлено інноваційні форми та технології, що успішно впроваджуються в освітню роботу позашкільних закладів.

По завершенню семінару відбувся круглий стіл, на якому учасники мали можливість поділитись цікавими методичними ідеями, що запроваджуються у їхніх позашкільних установах.

Семінар-практикум пройшов у властивій позашкільникам дружній атмосфері, інформаційно насичено та змістовно. Він дав можливість побачити успішний результат діяльності педагогів Тернопільщини та Волині.

Для кожного учасника заходу семінар-практикум став гарним стимулом для удосконалення системи роботи з вихованцями та педагогами у власних закладах.

1

2

3

4

5

6

Додати коментар


Захисний код
Оновити