З 21 по 23 травня 2019 р. у м. Нетішин Хмельницької області відбувся IV фінальний етап Всеукраїнського конкурс учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

 

У заході взяли участь 46 учасників, 21 команда з 20 областей України і міста Києва.

Команду Тернопільської області представляли вихованці Великоглибочецького будинку технічної творчості школярів Тернопільського району: Квас Володимир, Лотоцький Віталій. Конкурсна програма була надзвичайно цікавою і насиченою. Діти виготовляли рухому іграшку, модель планера, модель автомобіля на гумомоторі, демонстрували свої вміння у запуску на дальність моделі планера і автомобіля, показували свої знання в теоретичному заліку. Квас Володимир показав найкращий результат серед усіх учасників змагань по запуску моделі автомобіля . Його авто проїхало 16 метрів. Для наших учасників це був перший досвід у конкурсі такого рівня, але хлопці показали високі результати ,отримали певні навички та прекрасні враження.

Наші вихованці стали срібними призерами

Вітаємо з перемогою!!!

Неймовірні враження, багатий досвід, зустріч із друзями, щире спілкування, чудові екскурсії, щасливі посмішки, позитивний заряд енергії та яскраві емоції подарував Всеукраїнського конкурс всім учасникам заходу.

PTM Netishin2019 1

PTM Netishin2019 2

PTM Netishin2019 3

PTM Netishin2019 4

PTM Netishin2019 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити