З 20 по 23 червня 2019 року у с. Підгороднє Тернопільського р-ну відбулися обласні відкриті змагання учнівської молоді зі спортивної радіопеленгації, приурочені Дню Конституції України. 

 

   В заході взяли участь 39 вихованців (6 команд) віком від 10 до 18 років.

Варто зазначити, що спортивна радіопеленгація ("полювання на лисиць"), дуже цікавий і багатогранний вид спорту, має комплексний характер і ставить до спортсмена надзвичайні вимоги: високої швидкості бігу, загальної і спеціальної витривалості, фізичної сили і надзвичайної спритності, відмінних навичок в орієнтації на місцевості, а також досконале знання топографії. Адже в спортивній радіопеленгації спортсмен повинен вибирати шлях, рухатися в певну точку, відслідковувати місцезнаходження після прискореного пошуку під час сеансу "лисиці", а також оцінювати місцевість з точки зору розповсюдження радіохвиль. Спортсмен має володіти і оперативною майстерністю: налаштування на сигнал радіопередача, утримання оптимального рівня посилення, "зчитування інформації" за зміною сигналу в головних телефонах. Необхідні також ґрунтовні знання законів розповсюдження радіохвиль на різних діапазонах; розвинене стратегічне і тактичне та логічне мислення, пам'ять, увагу.

Найкращими в абсолютному командному заліку стали команди:

І місце - вихованці Гримайлівської станції юних техніків Гусятинського району (керівники Протасевич В.І., Сідляр М.С.)

ІІ місце – вихованці Товстенського будинку дитячої та юнацької творчості Заліщицького району (керівник Мельник С.М.)

ІІІ місце – вихованці Підволочиського центру дятячої та юнацької творчості (Баранецький С.І.).

Переможці змагань нагороджені кубком, медалями та дипломами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

 

peleng2019 6

IMG 20190622 134417

peleng2019 1

peleng2019 2

 

peleng2019 4

 

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити