У червні 2019 року Українським державним центром позашкільної освіти було проведено оцінку експонатів, представлених на Всеукраїнську виставку-конкурс декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". У цьому році було подано 1854 роботи з усіх областей України. До складу журі були залучені провідні фахівці з кафедри позашкільної освіти НПУ ім. М .П. Драгоманова, викладачі з Київського університету імені Бориса Грінченка, Національної спілки художників України, викладачі образотворчого мистецтва та майстри народного мистецтва України.

 

 

Український Державний Центр Позашкільної Освіти - УДЦПО

нагородив переможців виставки "Знай і люби свій край"з Тернопільської області

 

Дипломом І ступеня:

 

Гудун Богдану, вихованку гуртка «Юні дизайнери» Лановецького міського

комунального будинку дитячої та юнацької творчості Тернопільської області, за роботу «Новий рік в пустелі», керівник Одлижук А.Г.;

Задерейчук Анастасію, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове

мистецтво» Шумського центру позашкільної роботи Тернопільської області, за

роботу «Осіннє натхнення», керівник Головчук Т.В.;

Петренчука Олега, вихованця гуртка «Народні вироби з соломки»

Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості

Тернопільської області, за роботу «Великодній вернісаж», керівник Вів’юрко З.В.;

Фенц Анастасію, ученицю Буцнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ

ступенів Тернопільського району Тернопільської області, за роботу «Вулицями

старого Тернополя», керівник Мачужак М.Р.;

Шилінську Уляну, вихованку гуртка образотворчого мистецтва Почаївського

будинку дитячої творчості та спорту Тернопільської області, за роботу «Україно моя! Чому зажурилась?», керівник Бондарчук О.Л.;

Дипломом ІІ ступеня:

Романіва Миколу, вихованця гуртка «Художнє мистецтво» Підгаєцької

загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Тернопільської області, за роботу

«Українські барви», керівник Гатала М.Р.;

Дипломом ІІІ ступеня:

Бацьків Оксану, вихованку гуртка «Виготовлення іграшок» Зборівського

районного центру дитячої та юнацької творчості Тернопільської області, за роботу «Все тобі кохана», керівник Костенко М.В.;

Братасюк Анастасію, вихованку гуртка «Творча майстерня» Кременецького

районного центру дитячої творчості Тернопільської області, за роботу «Веселий ранок», керівник Бондарчук М.П.;

Гончарук Олесю, вихованку гуртка «Декоративно-ужиткове мистецтво»

Збаразької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Тернопільської області, за роботу «Лялька «Берегиня», керівник Корженевська Н.О.;

колектив вихованців гуртка «Конструювання повітряних зміїв»

Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості

школярів та учнівської молоді, за роботу «Лялька «Яринка», керівник Мельник

М.А.;

колектив вихованців гуртка дизайну Тернопільського обласного

комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді, за роботу «Тюльпанова розкіш», керівник Гурська О.Р.;

Лизун Дарину, вихованку гуртка «Кераміка» Лановецького міського

комунального будинку дитячої та юнацької творчості Тернопільської області, за роботу «Свою Україну любіть», керівник Яцула О.В.;

Мучинську Олександру, вихованку гуртка «Образотворче мистецтво»

Збаразької районної станції юних техніків Тернопільської області, за роботу

«Лілія», керівник Коляда С.А.;

Присяжнюк Вікторію, Корнійчук Анну, вихованок гуртка «Художня

вишивка» Шумського центру позашкільної роботи Тернопільської області, за

роботу «Мальви», керівник Тимощук Л.П.;

Стасюк Софію, вихованку гуртка «Дизайн» Заліщицького центру науково-

технічної творчості школярів Тернопільської області, за роботу «Свинка»,

керівник Гервасюк Т.Ю.;

Шумляк Христину, вихованку гуртка «Паперопластика» Зборівського

районного центру дитячої та юнацької творчості Тернопільської області, за роботу «Загадковість», керівник Мельник Л.М.

3

1

Додати коментар


Захисний код
Оновити