14-15 листопада 2019 року у м. Києві відбувся Всеукраїнський семінар-практикум для голів обласних методичних об’єднань з авіа-, авто-, ракето-, судномодельного, радіоспортивного напрямків, радіоелектронного конструювання та картингу на тему: "Розвиток технічної творчості в умовах реформування системи освіти", організований Українським державним центром позашкільної освіти (УДЦПО).

 

У роботі семінару від Тернопільщини взяли участь: Кривокульський О.С., завідувач науково-технічного відділу та Посвятовський В.А., завідувач спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ), Кравчук Б.О., директор Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів.

На пленарному засіданні учасників заходу привітав директор УДЦПО Шкура Г. А. Виступили президенти відповідних спортивних федерацій та голови обласних методичних об’єднань. Про розвиток технічної творчості на Тернопільщині в умовах реформування системи освіти виступив Кривокульський О.С., завідувач науково-технічного відділу ТОКЦНТТШУМ.

Практична робота семінару проводилася по секціях авіамоделізму, автомоделізму, ракетомоделізму, судномоделізму, картингу та радіозв’язку, де обговорювалися актуальні питання організації та проведення Всеукраїнських масових заходів, підведені підсумки роботи за 2019 рік, обговорено перспективний календарний план Всеукраїнських масових заходів на 2020 рік.

Обговорено інформаційно-методичні рекомендації щодо проведення змагань.

Дні роботи семінару-практикуму були насичені цікавими тренінгами, обговоренням загальних питань, відбулися креативні дискусії.

1

2

3

4

5

6

Додати коментар


Захисний код
Оновити