27 листопада 2019 р. на базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків авіамоделювання та ракетомоделювання на тему: "Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртках авіамоделювання та ракетомоделювання у Тернопільській області".

 

У заході взяли участь 16 керівників гуртків із 10 районних закладів позашкільної освіти області, ОТГ та ТОКЦНТТШУМ.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

У роботі семінару були висвітленні питання:

  • Стратегії розвитку позашкільної освіти;
  • Роботи керівників гуртків в міжатестаційний період;
  • Вимог щодо написання та системи затвердження навчальних програм в закладах позашкільної освіти;
  • Практичної реалізації програми гуртка авіамоделювання та ракетомоделювання
  • Обговорення рекомендацій Всеукраїнського семінару-практикуму голів обласних методичних об'єднань гуртків з авіамоделювання та ракетомоделювання .

Учасниками семінару було опрацьовано багато нагальних питань по кожному з напрямів роботи. Керівники обговорювали інформаційно-методичні рекомендації, вносили свої пропозиції щодо умов проведення обласних змагань з авіамоделювання та ракетомоделювання. Цікавим та пізнавальним для учасників семінару був проведений майстер клас з методики виготовлення пінольотів.

Семінар пройшов на належному організаційному рівні. Учасники побажали усім спортивного довголіття, талановитих та наполегливих вихованців , ще більше перемог і творчих злетів.

STV Sem av rak 04

STV Sem av rak 17

STV Sem av rak 16

 

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити