11 грудня 2019 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків радіоелектронного конструювання на тему: "Сучасні підходи до організації навчально-виховного процесу у гуртках радіоелектронного конструювання з використанням STEMвикладання".

 

У заході взяли участь 15 керівників гуртків із 4 районних закладів позашкільної освіти області, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

У роботі семінару були висвітленні питання:

  • Стратегії розвитку позашкільної освіти;
  • Планування навчально-виховної роботи керівника гуртка;
  • Вимоги щодо написання та затвердження навчальних програм гуртків в закладах позашкільної освіти;
  • Обговорення інформаційно-методичних рекомендацій щодо проведення обласних змагань з радіоелектронного конструювання.

Учасниками семінару було опрацьовано багато актуальних питань щодо STEMосвіти у гуртках радіоелектронного конструювання. Керівники обговорювали інформаційно-методичні рекомендації, вносили свої пропозиції щодо умов проведення обласних змагань з радіоелектронного конструювання на 2020 рік. Також презентували свій власний досвід з проведення занять, демонстрували цікаві інноваційні схеми та розробки. Цікавими та пізнавальними для учасників були майстер-класи з виготовлення радіоелектронної новорічної прикраси та виготовлення світломузики на адресній світлострічці.

Кращі керівники гуртків за підсумками роботи нагороджені подяками Українського державного центру позашкільної освіти.

Учасники висловили щиру подяку організаторам за змістовну програму, можливість отримати новий досвід та приємні враження.

semi radio2019 0

semi radio2019 1

semi radio2019 2

 

semi radio2019 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити