13 лютого 2020 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулися обласні відкриті змагання з радіоконструювання, приурочені Дню Героїв "Небесної сотні".

 

Змагання з радіоелектронного конструювання проводяться з метою сприяння розвитку технічних умінь і навичок учнівської молоді в галузі радіоелектроніки та радіотехніки.

У заході взяли участь шість команд (15 учасників).

Змагання проходили в двох вікових категоріях: молодша група - учасники до 15 років і старша вікова група - до 18 років.

Учасники змагань протягом дня демонстрували здобуті у процесі навчання в гуртках радіоелектронного конструювання теоретичні знання, які закріплювались практичними роботами, а саме: у розробці та виготовленні придатних для використання в побуті електронних пристроїв.

           За результатами роботи суддівської колегії були визначені переможці обласних відкритих змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання:

-          в молодшій групі:

І місце – Рапіцький Назар, вихованець гуртка радіоконструювання позашкільного комунального навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" відділу освіти, молоді і спорту Бережанської міської ради;

ІІ місце – Мендрик Дмитро,вихованець гуртка радіоконструюваннякомунального закладу Підволочиської селищної ради Тернопільської області "Центр дитячої та юнацької творчості";

ІІІ місце – Тераз Владислав, вихованець гуртка радіоконструювання ТОКЦНТТШУМ.

         -в старшій групі:

І місце – Симак Ігор, вихованець гуртка радіоконструювання

Бучацького районного центру дитячої та юнацької творчості "Сузір’я";

ІІ місце – Гораль Назар, вихованець гуртка радіоконструювання комунального закладу Підволочиської селищної ради Тернопільської області "Центр дитячої та юнацької творчості";

ІІІ місце – Павловський Максим, вихованець гуртка радіоконструювання ТОКЦНТТШУМ.

У командному заліку найкращі результати показали команди комунального закладу Підволочиської селищної ради Тернопільської області "Центр дитячої та юнацької творчості" та ТОКЦНТТШУМ.

Переможці, призери та їх наставники нагородженні дипломами та грамотами ТОКЦНТТШУМ.

RK2020 1

RK2020 2

RK2020 3

RK2020 4

RK2020 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити