12 лютого 2020 р. на базі спортивно-технічного відділу Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний семінар керівників гуртків з картингу на тему: "Задоволення особистісних потреб дітей та учнівської молоді, як шлях до оволодіння ключовими компетентностями вихованців".

 

У заході взяли участь 11 керівників гуртків із 7 районних закладів позашкільної освіти області, ТОКЦНТТШУМ та м.Тернополя.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

У роботі семінару були висвітленні питання:

- обговорення нормативно-правових документів з позашкільної освіти;

- робота керівників гуртків в міжатестаційний період;

- система затвердження програм гуртків для закладів позашкільної освіти області;

- робота суддів та організація безпеки вихованців керівником команди під час проведення змагань;

- ознайомлення та обговорення програми щодо Правил та термінів проведення обласних змагань з картингу.

Семінар пройшов на належному організаційному рівні. Обмін досвідом був надзвичайно конструктивним та дієвим. Завідувач спортивно-технічним відділом Валерій Посвятовський поділився досвідом перебування на Всеукраїнському семінарі-практикумі для голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, авто-, ракето-, судномодельного напрямків, картингу та радіозв’язку (УДЦПО, Київ, 14-15.11.19 р.) на якому були чітко сформульовані та затверджені зміни і доповнення до Умов проведення Всеукраїнських змагань з картингу, а також ознайомив учасників семінару з планом проведення обласних та Всеукраїнських змагань з картингу на 2020 рік.

Картинг – це динамічний, швидкісний і дуже захоплюючий вид спорту, спрямований на формування у дітей та підлітків техніко-технологічних знань, розширення їх політехнічного світогляду, конструкторської, експериментальної та винахідницької діяльності, реалізації здібностей, розвитку вмінь та навичок.

semi kart2020

Додати коментар


Захисний код
Оновити