19 лютого 2020 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулись обласні семінари керівників гуртків раціоналізаторів і винахідників, організаторів виставок та юних дизайнерів на теми: "Технічне моделювання, як метод пізнання об'єктивної реальності на гуртках раціоналізаторів та винахідників", "Формування естетичної свідомості та художньої компетентності вихованців, їх здатності до самореалізації".

 

Метою семінарів є розвиток технічної творчості педагогів та залучення їх до раціоналізаторства і винахідництва, участі у обласних виставках з науково-технічної творчості, задоволення їх потреб у творчій самореалізації. Гуртки технічної творчості та дизайну набули великої популярності. Компетентності, набуті на заняттях гуртків, є необхідними в усіх сферах життя і діяльності.

У заході взяли участь 40 керівників гуртків із 14 закладів позашкільної освіти області, ОТГ, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя.

Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

У роботі семінару були розглянуту питання:

-         нормативно-правові документи з позашкільної освіти;

-         робота керівників гуртків в міжатестаційний період;

-         система затвердження програм гуртків для закладів позашкільної освіти області;

-         обговорення Положень та документації до експонатів обласних заочних виставок-конкурсів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", "Знай і люби свій рідний край", робіт учнів молодшого шкільного віку та юних дизайнерів;

-         вимог до експонатів спортивно-технічного напряму.

За "круглим столом" керівники гуртків презентували свої творчі винаходи з елементами новітніх технологій, STEM-освіти, обмінювалися досвідом та секретами педагогічними майстерності, співпраці з батьками та громадськістю, взяли участь у майстер-класах.

Під час екскурсії всі присутні висловили щиру подяку директору Галині Глушко та педагогам Тернопільського вищого професійного училища сфери послуг та туризму за теплу, щиру зустріч та цікаву виставку студентських робіт. Екскурсія, яку провели в закладі ВПУ, сприяла створенню ділової атмосфери, зацікавленому професійному спілкуванню. Учасники семінару мали можливість отримати новий досвід та приємні враження.

Semi raz disyghn2020 1

Semi raz disyghn2020 2

Semi raz disyghn2020 3

Semi raz disyghn2020 4

Semi raz disyghn2020 5

Semi raz disyghn2020 6

Semi raz disyghn2020 7

Додати коментар


Захисний код
Оновити