У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді підведено підсумки обласної заочної он-лайн виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового моделювання.

 

На виставку-конкурс було представлено 107 робіт від 135-ти вихованців із 15-ти районних, міських закладів позашкільної освіти, ОТГ та ТОКЦНТТШУМ.

Результати виставки показали творчий підхід вихованців позашкільних навчальних закладів до поставлених завдань. Творчі завдання, що виконані дитячими руками, спрямовані на вивчення звичаїв українського народу, пропаганди кращих здобутків військової звитяги українського суспільства, виховання почуття гордості за свою Батьківщину.

Найбільшу кількість призових місць отримали колективи Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, Козівського районного будинку дитячої та юнацької творчості, Тернопільського району, Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра Білецької селищної ради, Почаївського будинку дитячої творчості та спорту Почаївської ОТГ, Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості та ТОКЦНТТШУМ.

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Закінчився навчальний рік, але попереду ще багато фестивалів, конкурсів, виставок, які чекають на наших вихованців. Тож побажаємо їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, наполегливої праці та нових творчих злетів.

 

Гідролітак погорицький Максим Козівський 3

Додати коментар


Захисний код
Оновити