Обласний відбірковий он-лайн етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", на результати якого з нетерпінням чекають педагоги і вихованці гуртків прикладного мистецтва, - завершено!

 

На он-лайн виставку-конкурс було представлено 229 робіт із 19 закладів позашкільної освіти: районних, міських, об’єднаних територіальних громад   та ТОКЦНТТШУМ.

Найбільшу кількість призових місць отримали колективи Монастириського районного комунального будинку дитячої та юнацької творчості, Тернопільського району, Бучацького району, Збаразької районної станції юних техніків, Кременецького районного центру дитячої творчості, та Козівського районного будинку дитячої та юнацької творчості.

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Всі роботи були виконані на високому професійному рівні, що доводить про неабиякий хист юних майстрів та клопітку працю їх педагогів.

Кращі роботи беруть участь у Всеукраїнській он-лайн виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

 

 

14 Пори року Діана Олегівна Юркевич Соломія Тернопільська2

Додати коментар


Захисний код
Оновити