У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласного он-лайн конкурсу-звіту (виставки) конструкторських гуртків "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!". Основним завданням виставки-конкурсу є залучення та стимулювання учнів до занять у різноманітних гуртках науково-технічної творчості і підбиття підсумків їх роботи у гуртках за рік.

 

На виставку-конкурс було представлено 99 експонатів з 17 районних закладів позашкільної освіти, ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.

   Виставка-конкурс проводилася серед творчих робіт учнівської молоді, пов'язаних із вирішенням конкретних проблем в галузі науки, техніки та виробництва, а також представлені експонати і на вільну тему.

Результати он-лайн конкурсу-виставки показали творчий підхід вихованців позашкільних навчальних закладів, здивували журі своєю креативністю, потішили неординарними, різноманітними виробами та ідеями.

         Найкращі колективи закладів позашкільної освіти нагороджені грамотами ТОКЦНТТШУМ за активну участь обласному конкурсі-звіті (виставці) конструкторських гуртків “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”:

- колектив Гримайлівської станції юних техніків Гримайлівскої ОТГ (директор Микола Сідляр);

- колектив Збаразької станції юних техніків (директор Петро Напованець);

- колектив Великоглибочецького будинку технічної творчості школяра Білецької ОТГ (директор Петро Бабій);

- колектив Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (директор Йосиф Кохан);

- колектив Центру дитячої та юнацької творчості Бережанської міської ради (директор Сергій Репецький).

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.Найкращі роботи будуть представлені   у м. Києві на Всеукраїнській виставці-конкурсі.

Дякуємо педагогічним колективам та вихованцям закладів позашкільної освіти за яскраві роботи та бажаємо подальших творчих звершень у галузі науково-технічної творчості.

 

древнe мiсто Iвасiкiв Дмитро Тернопільська ЦДЮТ Бережани

Додати коментар


Захисний код
Оновити