З 21 по 27 вересня 2020 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) пройшов Тиждень позашкільної освіти.

 2n

120392212 4421683947902320 12056083238905396 n

Метою заходу, вже традиційно, є виявлення, підтримка та розвиток творчих здібностей школярів, популяризація науково-дослідницької діяльності серед юних тернополян.

В рамках творчого заходу у вигляді гри-мандрівки було проведено інтерактивну фотовиставку "Барвистий світ домашніх улюбленців", творчі майстер-класи: "Світ оригамі" , "Динозавкик", "Магічна кулька". Також була проведена інтелектуальна гра "Країна Позашкілля" для вихованців гуртків Центру. В цікавій формі відбулось попереднє жеребкування та поділ на ігрові пари. Програма квесту була насичена чисельними завданнями, пошуками, веселими і цікавими іграми.

А у День позашкілля, 25 вересня, пройшли квести "Територія творчості" та "Спортландія". Це калейдоскоп різноманітних творчих майстерень, презентацій, що проводилися на різноманітних локаціях: "Фотосвіт", "Візерунки", "Радіопростір", "Скоромовки", "Робокоп", "Моушин-дизайн", "Автостарт", "Мінітанк", "Морський бій".

Презентація робіт гуртківців відбулася на постійно діючій виставці науково-технічної творчості Центру.

Вихованці гуртків та педагоги отримали море задоволення. Із захопленням та завзяттям діти прийняли активну участь у тижні дитячої творчості.

Дякуємо всім учасникам заходу за небайдужість, щирість та зацікавленість у цій спільній справі!

Додати коментар


Захисний код
Оновити