07-09 жовтня 2020 року на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді відбувся обласний заочний конкурс робіт юних фотоаматорів "Моя Україно!", присвячений Дню Українського козацтва.

 

На конкурс представлено 154 фотороботи з 8 закладів позашкільної освіти області та Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Усе наше життя сповнене чарівними моментами, які можна представити за допомогою фотосвітлин. Юні фотоаматори у своїх творчих доробках продемонстрували виразність, оригінальність задуму, високий рівень майстерності та власну творчу неповторність.

Оцінювання робіт проводилося у двох вікових категоріях:

І-а - 10-14 років та ІІ-а - 15-18 років за номінаціями: портрет, пейзаж, натюрморт, жанрове фото, архітектура, флора і фауна, позажанрове та експериментальне фото, мікрофотографія і фотографії оброблені у Фотошопі.

На підставі рішення журі перемогу у командному заліку здобули:

- І місце – вихованці Кременецького районного центру дитячої творчості;

- ІІ місце – юні фотоаматори Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді;

- ІІІ місце - вихованці Бучацького центру дитячої та юнацької творчості "Сузір’я" та Позашкільного комунального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Бережанської міської ради.

MU2020 1

MU2020 2

MU2020 3

MU2020 4

Додати коментар


Захисний код
Оновити