На базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та  учнівської  молоді (ТОКЦНТТШУМ) 28 жовтня 2020 р. відбувся обласний он-лайн семінар керівників гуртків інформатики та інформаційно-комунікаційних технологій на тему: "Підвищення ефективності освітнього процесу в інформаційно-технічних гуртках закладів позашкільної освіти".

 

            У заході взяли участь 19 керівників гуртків із 6 закладів позашкільної освіти області, ОТГ, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя. Семінар проводився у ІІ етапи (теоретичний і практичний модулі).

За допомогою Skype  зв'язку  учасники семінару обговорили  нормативно-правові документи з позашкільної освіти, організацію освітнього процесу при дистанційній та змішаній формі навчання, обговорення змін та доповнень до Умов проведення обласного конкурсу юних інформатиків, аматорів комп'ютерної техніки у 2020 році.

            Обговорення проходило активно, жваво, що є свідченням відкритості нашого освітнього закладу до нового усвідомлення сучасної позашкільної освіти, готовності іти в ногу з часом, працювати над собою, стати провідником між вихованцями та невичерпним джерелом знань.

Додати коментар


Захисний код
Оновити