У День української писемності та мови, 9 листопада, педагоги Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді долучилися до написання ювілейного ХХ Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності.

 

"Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета" - саме так звучить гасло Всеукраїнського радіодиктанту національної єдності. З кожним роком кількість охочих долучитися до цієї Всеукраїнської акції зростає. Дружній колектив нашого Центру традиційно бере участь у цьому заході.

Тиша, яка панувала в аудиторії, де працівники писали диктант, переконливо свідчила про зосередженість кожного з учасників та їхню небайдужість до якісного виконання завдання. Диктант відповідав важливому питанню сьогодення: впровадженню нового українського правопису, наверненню до нових правил, щоб крок за кроком запам’ятовувати ці нововведення. По суті, цей диктант – не контрольна, а своєрідний урок української мови. Це добра нагода вдосконалити свою культуру мовлення.

Текст для диктанту написав відомий письменник і видавець Іван Малкович. Науковою консультанткою проєкту стала докторка філологічних наук, професорка Лариса Масенко. Читала диктант акторка Римма Зюбіна.

Отже, варто докладати зусиль, аби українська мова не тільки зберігалася, але й розвивалася. Нею варто розмовляти, писати, послуговуватися будь-де, адже вона наша рідна мова.

dict1

dict2

dict3

Додати коментар


Захисний код
Оновити