16-17грудня 2020 року відбувся завершальний IV етап Всеукраїнських змагань учнівської молоді з радіоелектронного конструювання в он-лайн форматі.

 

У заході взяли участь 17 команд. Програмою змагань передбачалося проведення теоретичного заліку та практична частина. Переможці визначалися за найбільшою сумою балів, нарахованих учасникам за теоретичний залік та монтаж пристрою.

Учасники змагань протягом двох днів демонстрували здобуті у процесі навчання на гуртках радіоелектронного конструювання теоретичні знання, які закріплювались практичними роботами.

В результаті напруженої боротьби команда Тернопільської області посіла почесне ІV місце на цих змаганнях учнівської молоді з радіоелектронного конструювання.

Переможцями в особистому заліку стали: Тераз Владислав диплом Українського державного центру позашкільної освіти ІІІ ступеня (в старшій групі до 18 років, керівник гуртка Сергій Капелусь) та Юрій Гладкий - диплом ІІ ступеня (в молодшій групі до 15 років, керівник гуртка Віктор Стеценко). Обидва учасники – вихованці Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Вітаємо команду Тернопільських позашкільників і зичимо нових звершень!

Побажаємо усім учасникам, щоб у них не згасало полум’я захоплення радіоелектронікою та завзяття в навчанні, в досягненні своєї мети.

radio2020 1

radio2020 2

radio2020 3

radio2020 4

radio2020 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити