З 25 по 31 січня 2021 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) проведено Тиждень науки і техніки (інженерний тиждень), приурочений Дню пам'яті Героїв Крут. Основними завданнями якого є популяризація технічної творчості, залучення школярів до занять у гуртках технічного спрямування, пошук, розвиток і підтримка обдарованих дітей.

 

Щодня вихованці Центру мали можливість взяти участь у різних заходах, продемонструвати свої знання, творчі здібності, розважитися. Програма розміщена на сайті Центру. У програмі - майстер-класи, змагання, конкурси, вікторини, виставка робіт юних техніків, раціоналізаторів та конструкторів, фотоконкурс-репортаж "Рідне місто", виставка робіт гуртка історико-технічного стендового моделювання, онлайн-виставка світлин юних фотоаматорів "Люблю Україну". В рамках ТНіТ керівники гуртків у фойє Центру організували виставку творчих доробок вихованців Центру "Різнобарвність життя".

В заходах ТНіТ взяли участь 225 гуртківців Центру.

Активні учасники нагороджені грамотами Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді та призами.

           Тиждень науки і техніки швидко добіг кінця, але цікава подорож до країни технічної творчості продовжується.

Успіхів Вам у пізнанні та розумінні світу технічної творчості!

Запрошуємо на заняття у наші гуртки. Заняття безкоштовні, 2 рази на тиждень у зручний для вас час. Інформацію про гуртки розміщено на нашому сайті.

TNT2021 1

TNT2021 2

TNT2021 3

TNT2021 4

TNT2021 5

Додати коментар


Захисний код
Оновити