17 лютого 2021 р. на базі Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) відбулись он-лайн обласні семінари керівників гуртків раціоналізаторів і винахідників, організаторів виставок та юних дизайнерів на тему: "Використання інтерактивних технологій у гуртковій роботі в сучасному закладі позашкільної освіти. Участь у виставках".

 

Метою семінарів є розвиток технічної творчості педагогів та залучення їх до раціоналізаторства і винахідництва, участі у обласних виставках з науково-технічної творчості, задоволення їх потреб у творчій самореалізації. Гуртки технічної творчості та дизайну набули великої популярності. Компетентності, набуті на заняттях гуртків, є необхідними в усіх сферах життя і діяльності.

У заході взяли участь 37 керівників гуртків із 14 закладів позашкільної освіти області, ОТГ, ТОКЦНТТШУМ та м. Тернополя.

У роботі семінару були обговорені:

-        загальні тенденції та актуальні завдання розвитку технічної творчості учнівської молоді в Україні;

-         особливості дистанційної форми роботи керівника гуртка;

-        система затвердження програм гуртків для закладів позашкільної освіти області;

-        Положення та документація до експонатів обласних заочних виставок-конкурсів "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!", "Знай і люби свій рідний край", робіт учнів молодшого шкільного віку та юних дизайнерів.

За допомогою платформи GoogleMeetкерівники гуртків обговорили інформаційно-методичні рекомендації щодо умов проведення обласних виставок, презентували свої творчі винаходи з елементами новітніх технологій, STEM-освіти, секретами педагогічними майстерності, співпрацею з батьками та громадськістю.

Семінар пройшов на належному організаційному рівні. Учасники мали можливість отримати новий досвід та приємні враження.

semi rac1

semi rac2

Додати коментар


Захисний код
Оновити