У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласної виставки-конкурсу робіт учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання.

 

На виставку-конкурс було представлено 101 робота від 121 вихованця із 16-ти закладів позашкільної освіти, ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.

Результати виставки показали творчий підхід вихованців позашкільних навчальних закладів до поставлених завдань. Творчі завдання, що виконані дитячими руками, спрямовані на вивчення звичаїв українського народу, пропаганди кращих здобутків військової звитяги українського суспільства, виховання почуття гордості за свою Батьківщину.

Найбільшу кількість призових місць отримали колективи Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, Козівського будинку дитячої та юнацької творчості, Почаївського будинку дитячої творчості та спорту, Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості Гусятинської селищної ради, Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради, Кременецького центру дитячої творчості Кременецької міської ради та ТОКЦНТТШУМ.

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Закінчується навчальний рік, але попереду ще багато фестивалів, конкурсів, виставок, які чекають на наших вихованців. Тож побажаємо їм міцного здоров’я, невичерпної енергії, наполегливої праці та нових творчих злетів.

1 n

2n

3 n

Додати коментар


Захисний код
Оновити