Обласний відбірковий етап Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", на результати якого з нетерпінням чекають педагоги і вихованці гуртків прикладного мистецтва, - завершено!

 

На виставку-конкурс було представлено 227 робіт із 19-ти закладів позашкільної освіти ОТГ, м. Тернополя   та ТОКЦНТТШУМ.

Найбільшу кількість призових місць отримали колективи Лановецького міського комунального будинку дитячої та юнацької творчості, Кременецького центру дитячої творчості, Монастириського будинку дитячої та юнацької творчості, Позашкільного комунального навчального закладу "Центр дитячої та юнацької творчості" Бережанської міської ради, Комунальної установи "Станція юних техніків" Збаразької міської ради.

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді.

Всі роботи були виконані на високому професійному рівні, що доводить про неабиякий хист юних майстрів та клопітку працю їх педагогів.

Кращі роботи візьмуть участь у Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".

1n

2 n

3 n

4n

Додати коментар


Захисний код
Оновити