У Тернопільському обласному комунальному центрі науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді (ТОКЦНТТШУМ) підведено підсумки обласного конкурсу-звіту (виставки) конструкторських гуртків "Наш пошук і творчість – тобі, Україно!". Основним завданням виставки-конкурсу є залучення та стимулювання учнів до занять у різноманітних гуртках науково-технічної творчості і підбиття підсумків їх роботи у гуртках за рік.

 

На конкурс-звіт (виставку) було представлено 76 робіт з 16 закладів позашкільної освіти ОТГ, м. Тернополя та ТОКЦНТТШУМ.

            Виставка-конкурс проводилася серед творчих робіт учнівської молоді, пов'язаних із вирішенням конкретних проблем в галузі науки, техніки та виробництва, а також представлені експонати і на вільну тему.

Результати конкурсу-виставки показали творчий підхід вихованців позашкільних навчальних закладів, здивували журі своєю креативністю, потішили неординарними, різноманітними виробами та ідеями.

       Найкращі колективи закладів позашкільної освіти нагороджені грамотами ТОКЦНТТШУМ за активну участь та творчий пошук в обласному конкурсі-звіті (виставці) конструкторських гуртків “Наш пошук і творчість – тобі, Україно!”. Нагороди отримали колективи:

     -   Заліщицького центру науково-технічної творчості школярів (директор Богдан Кравчук);

     - Кременецького центру дитячої творчості Кременецької міської ради (директор Тетяна Шевчук);

     - Комунальної організації Білецької сільської ради Тернопільського району "Великоглибочецький будинок технічної творчості школяра" Тернопільського району (директор Петро Бабій);

     - Гусятинського центру дитячої та юнацької творчості Гусятинської селищної ради (в.о.директора Ганна Врублевська);

   - Почаївського будинку дитячої творчості та спорту (директор Людмила Лещук);

   - Підгаєцького центру дитячої та юнацької творчості (директор Олеся Нікітюк).

Переможці та призери виставки нагородженні дипломами відповідних ступенів Тернопільського обласного комунального центру науково-технічної творчості школярів та учнівської молоді. Найкращі роботи будуть представлені   у м. Києві на Всеукраїнській виставці-конкурсі.

Дякуємо педагогічним колективам та вихованцям закладів позашкільної освіти за яскраві роботи та бажаємо подальших творчих звершень у галузі науково-технічної творчості.

1 n

2 n

3 n

4 n

7n

8 n

Додати коментар


Захисний код
Оновити