Найкраща виховна та навчально-реабілітаційна платформа для дітей - це Позашкілля.

Керівники гуртків Тернопільського ОКЦНТТШУМ організували активну роботу з вихованцями створюючи навчальні робочі групи через он-лайн зустрічі, електронну пошту, соціальні спільноти Viber та Facebook, он-лайн платформу Zoom. Свої заняття педагоги адаптують до умов сьогодення, пропонуючи вихованцям мультимедійні презентації-меседжі, майстер-класи, дистанційні проекти, проводять захоплюючі заняття та он-лайн виставки творчих доробок гуртківців.

 

Діти, які перебувають за межами Тернопільщини, за кожної нагоди долучаються до занять, виходять на зв'язок, спілкуються з педагогами та друзями. Дякуючи сучасним гаджетам та інтернет-ресурсам, це доступно. Навчаючись за профілями, вихованці думками, малюнками, віршами, листівками, оберегами разом з батьками, керівниками гуртків, волонтерами підтримують наших героїв - воїнів ЗСУ. Наближаємо Перемогу разом!

Ми відкрили доступ для всіх до наших цікавих гуртків. Це ще одна можливість відволікти малечу від жахливої реальності. Останні події в Центрі, цікаві заняття, пізнавальні відеоролики, здобутки, активності вихованців та педагогів можна переглянути на нашій Facebook сторінці https://www.facebook.com/groups/1429697587080828

poza1

poza2

poza3

poza4

poza5

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити